Reprezentant Vanzari

  • Post Date:februarie 3, 2023
  • Apply Before: ianuarie 1, 2025
  • Views 721
1 Aplicări
  • Nivelul Carierei Altele
    Experienta < 1 an
    Domeniu IT/ Telecom
  • Calificari Liceu
Descriere job

Candidatul ideal ;
– studii medii/superioare;
– operare PC – MS Office, Internet;

– persoana ordonata si serioasa cu bune abilitati de negociere si relationare;

Responsabilitati
– vanzarea directa de telefoane mobile, servicii si accesorii pentru telefonie mobila;
– promovarea produselor si serviciilor in concordanta cu strategia comerciala a companiei;
– consilierea clientilor, identificarea cerintelor acestora si oferirea celor mai bune solutii;
– oferirea de informatii asupra caracteristicilor tehnice si functionale ale produselor;
– demonstratii de utilizare a produselor si serviciilor la cererea potentialilor clienti;

Beneficii
– salariu fix + comision din vanzari;

– program de lucru in ture;
– posibilitatea unei cariere in cadrul unei companii dinamice;

– oportunitatea de a lucra, invata si dezvolta intr-un mediul profesionist.

– acces la programe de training;

Sari la conținut