Cautam un entuziast / o entuziasta

  • Post Date:ianuarie 27, 2023
  • Apply Before: ianuarie 1, 2025
  • Views 796
1 Aplicări
  • Nivelul Carierei Student
    Experienta < 1 an
    Domeniu Comert/ Retail
  • Calificari Liceu
Descriere job

tudii medii finalizate, experienta in vanzari nu este obligatorie;
Spirit de echipa, atitudine proactiva si flexibilitate;
Persoana amabila , sociabila si echilibrata.
Cunostinte medii de limba engleza/franceza si cunostinte de utilizare a calculatorului.
Tinem foarte mult ca viitorul nostru coleg/a sa dea dovada de maturitate si flexibilitate in gandire.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-Implicare activa in promovarea si vanzarea produselor companiei: abordare, identificare nevoi, identificare solutii, vanzare, fidelizare;
– Consiliaza clientii magazinului in adoptarea deciziei de cumparare;
– Ofera informatii clientilor magazinului intr-o maniera eficienta si politicoasa.

Beneficii:
– Pachet salarial motivant.
– Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara, dinamica, mediu de lucru placut.

Descrierea companiei

Povestea Boribon incepe in anul 2004 cu un prim magazin de jucarii situat in Bucuresti . In acest moment detinem 3 magazine de jucarii unul fiind online pe boribon.ro

Sari la conținut