Agent colectare creante

  • Post Date:ianuarie 23, 2023
  • Apply Before: ianuarie 1, 2025
  • Views 687
1 Aplicări
  • Nivelul Carierei Altele
    Experienta Nou
    Domeniu Call-center/ BPO
Descriere job

Candidatul ideal

Poti sa fii tu candidatul ideal daca:

• Iti place sa comunici cu lejeritate cu ceilalti;
• Detii cunostinte de Microsoft office (Word, Excel, Outlook) si de navigare online;
• Esti orientat catre client si atent la detalii;
• Iti doresti sa inveti neincetat lucruri noi;
• Dai dovada de abilitati de negociere si esti convingator;
• Privesti proiectele in care esti implicat ca pe o provocare si o oportunitate de dezvoltare.

Descrierea jobului

Iti putem oferi:

• Oportunitatea de a lucra intr-o echipa profesionista, tanara si dinamica;
• Proiecte interesante si oportunitate de cariera;
• Acces la sesiuni de training;
• Excelent Know-How cu experienta internationala;
• Management dedicat, orientat spre atingerea obiectivelor.

La Cycle European, poti sa obtii si:

• Contract perioada nedeterminata;
• Pachet salarial atractiv (salariu, tichete de masa);
• Decontare transport;
• Bonusuri lunare si trimestriale, in functie de performanta;
• Bonus de recomandare angajat;
• Plan de cariera prin instruire continua;
• Posibilitati reale de crestere profesionala intr-o companie multinationala;
• Perioada de proba platita;
• Sesiuni de training.

Sari la conținut