Reprezentant relatii cu clientii- agentie de recrutare forta de munca (se poate lucra de acasa)!

  • Post Date:ianuarie 23, 2023
  • Apply Before: ianuarie 1, 2025
  • Views 871
1 Aplicări
  • Nivelul Carierei Altele
    Experienta 1-2 ani
    Domeniu Prestari servicii
  • Calificari Facultate
Descriere job

Candidatul ideal

Suntem in căutarea unei persoane serioase si dinamice care să contribuie la procesul de dezvoltare al agenției noastre de recrutare forta de munca.

Candidatul ideal trebuie să fie comunicativ si sa raspunda cu placere si promptitudine la telefon.

Sunt necesare cunostinte medii de limba engleza (nivel mediu- conversational), sa aiba cunoștințe de baza de PC si profesionalism.

Experienta anterioara nu este necesara, insa constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Suntem interesați de persoane care sa aiba aptitudini de a recunoaște candidații potriviți pentru joburile oferite de noi, sa raspunda la telefon pe parcursul programului de lucru si sa le ofere informatiile necesare.

Va trebui sa updatezi baza noastra de date zilnic si sa te asiguri ca presupusii angajati sunt tinuti la curent cu procesul angajarii.

Poti lucra de acasa sau poti veni la birou (suntem flexibili).

Este un job full time si vei primi salariul lunar de baza, contract legal de munca plus comisioane in funcție de realizări !

Daca interacționezi bine cu oamenii si dacă ai dorința și determinarea de a te auto-dezvolta in domeniul recrutărilor, asteptam cu nerabdare sa te intalnim!

Ne poti contacta telefonic la 0760847527 pentru mai multe informatii sau pe mail ca sa ne trimiți cv-ul tău la adresa office@njoyjobs.ro

Descrierea companiei

Enjoy Jobs Recruitment este o agentie acreditata de forta de munca din Bucuresti ce activeaza de peste 5 ani in domeniul recrutarilor de personal.

Suntem in cautare de persoane foarte motivate, responsabile si de incredere care doresc sa se integreze in compania noastra si sa contribuie la cresterea si succesul brandului nostru.

Sari la conținut